11 stycznia 2011

Tymon i Pumba :-)

O, proszę:

http://www.tvn24.pl/-1,1689079,0,1,to-nie-zart-sensacyjnym-transferem-palikota-jest-tymochowicz,wiadomosc.html

I to akurat w przeddzień spotkania z Piotrem Tymochowiczem, które współorganizuję w Siedlcach - i zapraszam w czwartek 13 stycznia o godz. 12:00 do Pałacu Ogińskich (ul. Konarskiego 2).

Będzie duża frajda, będzie gorąco. Należy jednak pamiętać, że głównym tematem będzie marketing polityczny, oraz "Magia i przekleństwa wizerunku" - i tego właśnie tematu powinny w większości dotyczyć pytania od publiczności.


czytelników ogólnopolskich najmocniej przepraszam za ciągłe zajmowanie się Siedlcami - dla Was będzie relacja z powyższego spotkania, podobnie jak opisałem spotkanie z gen. Markiem Dukaczewskim.


Painted pro :-]Przy okazji zapraszam siedleckich studentów do członkostwa w Kole Naukowym Politologów. Oprócz takich spotkań organizujemy również wyjazdy. W tamtym roku akademickim były to wyjazdy do:

- Sejmu [oficjalne spotkanie z Eugeniuszem Kłopotkiem, nieoficjalnie z kilkoma innymi politykami],
- Pałacu Prezydenckiego [śp. Lech Kaczyński był akurat w Czechach],
- Biura Bezpieczeństwa Narodowego [wykłady śp. Aleksandra Szczygło i innych],
- Ministerstwa Spraw Zagranicznych [spotkanie z Janem Borkowskim i innymi]
- Komisji Integracji Europejskiej [wykład pana, który "wyłapał" słowa "tylko nie od tej małpy w czerwonym..."]
- Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych
- Centralnej Biblioteki Wojskowej

Tutaj stronka wraz galerią, na potwierdzenie: http://sknp.wordpress.com/


===Z OSTATNIEJ CHWILI===
Rozwaliło mnie to... w "Wiadomościach" podali właśnie ten news o Tymochowiczu, a oto komentarz Eugeniusza Kłopotka: "Ostatnie podrygi morskiej ostrygi" :D
===Z OSTATNIEJ CHWILI===

Dzisiaj maksymalnie krótko... Wracam do pisania pracy zaliczeniowej. Wszystkim studentom życzę zdania sesji na dobrym poziomie :-)

6 komentarzy:

 1. Cześć Babciu ;-)
  Tymochowicz, z tego co ostatnio wieszczą merdia, ma przejść do partii pana Janusza, tego od gumowych penisów ;-) ?

  Tomasz1811

  OdpowiedzUsuń
 2. @Tomasz1811: o tym właśnie mówi podany przeze mnie link :) Kto wie, być może zobaczymy Tymochowicza w ławie sejmowej? Zapowiada się ostro, bo razem z Palikotem postawili przed sobą swoistą misję, choć z drugiej strony wiadomo co to ma na celu (podobnie jak licytacja legitymacji Palikota na WOŚP) ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, czytałem o tym, bodajże, na Onecie. Chodziło mi o to, ze będziesz miał możliwość weryfikacji tych doniesień u przysłowiowego źródła.

  Tomasz1811

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie pożera wręcz ciekawość w związku z ilością "niewygodnych" pytań, którą serię otrzyma p. Tymochowicz. Pozostaje mi tylko uwiecznić jego wyraz twarzy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nooo, ja myślę, że pan Tymochowicz będzie na to przygotowany. A jako sprawny specjalista od machania rękami przed kamerą, poradzi sobie znakomicie. Paweł, żeby czasem ciebie nie przeciągnął do tego Palikota ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, to się ukazało dzisiaj na Onecie:

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/reset-tymochowicza-wyplynely-jego-kontrowersyjne-w,1,4102435,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.