21 marca 2012

Panie Waldku, Pan się nie boi...!

===autopromocja===
Dzisiaj jestem w Radio Eska (96,8FM): w wydaniu porannym (15-minutowa rozmowa), oraz w wersji skróconej w wydaniach informacyjnych.
===autopromocja===


Szanowny Panie Pawlak, ma Pan szansę powtórzyć słowa prawdy (KLIK) i stać się jednorazowym obrońcą Wolności. Szkoda tylko, że dopiero wtedy, kiedy w Polsce nie ma już z czego kraść. Mimo wszystko liczymy na odważne nawrócenie - Panie Waldku, Pan się nie boi... Staniemy murem, jeśli będzie trzeba.

Koalicja wisi na włosku - nawet PSL ma swoje granice i jako centrowa partia-przytulanka nie może już znieść skrajnie lewackiego odchylenia Platformy Obywatelskiej. Wicepremier Pawlak zaznaczył, że przecież obaliliśmy poprzedni ustrój po to, żeby mieć więcej wolności i żeby ludzie mieli jakiś wybór (wg mnie i tak iluzoryczny, no ale jednak jakiś jest). Jeśli włosek, na którym wisi koalicja, urwie się, będziemy mieli zapewne koalicję PO-Palikot lub PO-SLD (żeby nie było aż takie oczywiste, że Palikot to przybudówka PO). Inna możliwość to przedterminowe wybory - ale na to Tusk się nigdy nie zdecyduje, zbyt mocno boi się przegranej w czasie, kiedy ludzie mają dosyć ABSOLUTNIE WSZYSTKICH, którzy zasiadają w polskim Sejmie.

Stąd też dzisiejszy Dzień Gniewu, organizowany w 20 największych miastach Polski.

24 marca (sobota) odbędzie się natomiast protest przeciwko wysokim cenom paliw. Również w Siedlcach. Ostatnio było ok. 100 samochodów (więcej niż w Warszawie!), teraz organizatorzy spodziewają się 2x tyle. Zamieszczam relację z poprzedniego protestu paliwowego:


Niezadowolenie społeczne rośnie, świnki przy korytku gryzą się o ostatnie grosze, które można wydoić z ludzi... Cóż, teraz pozostaje tylko powiedzieć:


Zima wasza, wiosna nasza!


3 komentarze:

 1. E tam, głowy nie dam, bo mam jedną, ale sądzę, ze panowie się "dogadają" ;-) To tylko przedstawienie dla gawiedzi.
  Sam wszak stwierdziłeś, Pawle, że Plemiel Tysiąclecia nie zaryzykuje wyborów. No chyba, że zacznie go naciskać jego oficer prowadzący. Wtedy owszem, wyjścia miec nie będzie i zda się na vox populi - na maksa medialnie sterowany, rzecz jasna. Będzie musiał, bo alternatywą w takim przypadku jest wizyta, słynnego w Kraju Nadwiślańskim, seryjnego samobójcy ;-P

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko jest możliwe ale co gorsza szkoda,że Nowa Prawica Janusza Korwina Mikkego jest w takim miejscu jak jest(oczywiście kilka przyczyn tego jest jeżeli nie więcej).I to mnie najbardziej przeraża bo powiedzmy sobie szczerze koalicja ta nie ma pomysłu na Polskę tak samo sld i ruch palikota szkoda,że partia Jarosława tak mało promuje wolność gospodarczą i koło się zamyka niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Eee? PSL-owi wcale chodzi nie o to, że nie może znieść "skrajnie lewackiego odchylenia" PO (jeśli by nie mogli, to raczej by odeszli po podwyżce VAT-u), a chce pokazać, że jest "blisko ludzi" w sprawie wieku emerytalnego. Nie chcą wyboru, nawet tak ograniczonego jak wybór między ZUS a OFE czy wieku przejścia na emeryturę, nie mówiąc już o całkowitym zlikwidowaniu państwowych emerytur. A kiedyś proponowali mniejsze zło, czyli emerytury obywatelskie...

  Przedterminowe wybory by były porażką PO i katastrofą PSL, a partie opozycyjne nie mogą być pewne wygranej. PO-Palikot jest bezsensowne i nieakceptowalne, PO-SLD oznacza pewną porażkę PO (i SLD, z czego się bardzo cieszę).

  lukasznaw

  OdpowiedzUsuń

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.