17 czerwca 2012

Oświadczenie

Oświadczam, że nie zamierzam i w żadnym stopniu nie chcę popełnić samobójstwa. Nie mam ku temu powodów, mam natomiast masę powodów, by go nie popełniać: od nakazów wiary począwszy, poprzez radość życia, na rolach społecznych kończąc.

Takie oświadczenie sugeruję wydać wszystkim działającym prawicowcom, którzy w jakikolwiek sposób mogli się kiedyś narazić władzy tak jak np. śp. gen. Sławomir Petelicki. W szczególności tym, którzy mają poglądy wolnorynkowe - dlatego, że niejaki Kardaszewski nawoływał do mordowania "korwinowców", gwałcenia ich żon, polewania kwasem etc. oraz że na stronie Krytyki Politycznej grożono śmiercią prof. Krzysztofowi Rybińskiemu.


Morderstwo gen. Petelickiego to dla mnie szok spowodowany stopniem zuchwałości tych, którzy o tym morderstwie zdecydowali. Polacy zajęci meczem o awans z grupy na Euro, wcale nie przejęli się śmiercią twórcy GROM-u, jednej z lepszych formacji komandoskich na świecie (tymczasem prezydent stwierdził, że - generał brygady - Sławomir Petelicki nie był żołnierzem! :O). Kiedy wczoraj na dopingu powiedziałem ludziom o tej tragedii, jeden imbecyl stwierdził, że może mi "wp***", bo Polska przegrała. Co myśleć o takim człowieku w chwili, kiedy Polska przegrywa z dnia na dzień, a on się meczem przejmuje bardziej niż tym, co naprawdę ważne? Zresztą, jakość sportu zależy też od bogactwa państwa - bogactwa, które jest marnowane i wykradane z naszej Ojczyzny.

Szczególnie złym nastrojem napawał mnie prezes Narodowego Odrodzenia Polski (NOP), dla którego nie jest ważne, kim dana osoba jest i co robi, tylko to, gdzie była wcześniej - bez zwracania uwagi na przesłanki, które mogły tą osobę umiejscowić akurat tam, a nie gdzieś indziej. Nie wiem, czy prezes NOP jest chrześcijaninem, ale jeśli jest, to jego stwierdzenia są tym bardziej smutne. Ciekawe, co powiedziałby o Św. Pawle? Pozostaje mi tylko po raz kolejny potwierdzić, że socjaliści to wilki w owczych skórach. To i tak pochwała, bo te niedouczone bydło na miano wilków nie zasługuje.

17 komentarzy:

 1. A ciekawe co to za imbecyl co tak tobie powiedział?.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piknikowiec, niedzielny patriota. Może go usprawiedliwić wszakże fakt, że ledwo trzymał się na nogach :P Niemniej kolega wracając do domu dostał bombę w twarz za polską flagę "bo wstyd rozwijać flagę po przegranym meczu". Dostał, bo odparł, że jego dziadek za tę flagę umarł. Sezonowi "patrioci" są jak sezonowi "katolicy" - gówno warci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. katolicy ogólnie są gówno warci.

   Usuń
  2. Pseudo-katolicy jak najbardziej. Zapewne znasz głównie takich.

   Usuń
 3. "Morderstwo gen. Petelickiego to dla mnie szok spowodowany stopniem zuchwałości tych, którzy o tym morderstwie zdecydowali. " - widzę, że kolega już zdążył śledztwo przeprowadzić. Możesz wskazać sprawców i przebieg morderstwa, jak i również motywy popełnienia zbrodni i dowody obciążające sprawców?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolega czyta komunikaty Polskiej Agencji Prasowej i wyciąga wnioski. Jeśli jest mowa o ranach postrzałowych i broni, z której padłY strzałY - w liczbie mnogiej - to nie ma mowy o samobójstwie.

   Usuń
 4. No, powiedz jeszcze kto i jakie motywacje!!! Ależ to intrygujące!!! Gratuluję prznikliwości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby gdzie na stronie KP grożono komuś śmiercią? Proszę o linka.

  Nie wiem też jak można na poważnie traktować wpisy doktora Kardaszewskiego; Kardaszewski uprawia tzw. trolling. Napisał to tylko po to, aby uzyskać rozgłos

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Służę: http://www.krytykapolityczna.pl/CezaryMichalski/Niemawrogawcentrumnawetprzesunietymnaprawo/menuid-291.html

   "Jeśli Rybiński rzeczywiście jest dla współczesnego kapitalizmu reprezentatywny (a patrząc wam w oczy nie potrafię skłamać, że na pewno nie jest), wówczas będę musiał powrócić do dziecięcych fascynacji grupą Baader-Meinhof, tyle że pierwszym i na razie jedynym bankierem, którego zamknę w samochodowym bagażniku będzie właśnie Rybiński."

   Co do Kardaszewskiego, z racji swojego stanowiska powinien przestrzegać prawa, powinny zostać wobec niego wyciągnięte konsekwencje, tym bardziej, że wg prawa, które sam obecnie współtworzy i ma więcej siły decyzyjnej niż posłowie.

   Usuń
 6. Będzie beka, jeśli jutro Paweł popełni samobójstwo. Już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 7. i co, zabił się?

  OdpowiedzUsuń
 8. "Morderstwo gen. Petelickiego to dla mnie szok spowodowany stopniem zuchwałości tych, którzy o tym morderstwie zdecydowali."
  Wow, już wiesz, że to było morderstwo? Przeprowadziłeś śledztwo? Masz dostęp do miejsca zbrodni, zwłok oraz broni, z której podobno strzelano? Jeśli nie jesteś z prokuratury lub zakładu medycyny sądowej, to musisz mieć wspaniałe kontakty tamże, a może i w służbach specjalnych! Też tak chcę, daj mi jakieś namiary!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ty masz Paweł nasrane w głowie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mordercza siła argumentacji cechuje tego typu wypowiedzi. Czuję się spokojniejszy.

   Usuń
 10. A ja sobie tak pomyślałem, ze jeśli śmierć generała Petelickiego to nie samobójstwo, ale morderstwo, którego nie popełnił, bynajmniej, zaskoczony przy pracy złodziej samochodowy, to decyzja o likwidacji musiała być podjęta bardzo wysoko. Nie odstrzeliwuje się ot, tak sobie, człowieka z takim CV, jaki miał generał. Jaka by była w takiej sytuacji reakcja np. amerykańska? Przecież oni nie dali by sobie wcisnąć kitu, który bez problemu łykają rzesze polskich, młodych, wykształconych lemingów z dużych miast?
  Jeśli, podkreślam, jeśli, mamy do czynienia z planową likwidacją, to świadczy to o tym, ze jakieś ważne decyzje polityczne na wysokim szczeblu zostały podjęte i ktoś w Polsce zdecydował się iść na całego, "po bandzie". Nie spodziewałbym się, aby przyniosło to coś dobrego naszemu państwu.

  OdpowiedzUsuń

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.