17 września 2013

Grzegorz Sowa i Janusz Korwin-Mikke w Siedlcach

Do Siedlec zawita człowiek, który postawił się ZUS – Grzegorz Sowa,
oraz prezes Kongresu Nowej Prawicy – Janusz Korwin-Mikke

Serdecznie zapraszamy do udziału w pikiecie ws. sprzeciwu wobec przekazania pieniędzy obywateli z OFE na wirtualne konta w ZUS. Złożymy petycję pod adresem posłów ziemi siedleckiej prezentującą nasze postulaty, w tym oddanie pieniędzy z OFE do dyspozycji ich prawowitych właścicieli, czyli płatników OFE i  ZUS. Pikieta odbędzie się w czwartek 19 września 2013r. o godz. 14:00 pod biurem poselskim przy ul. Berka Joselewicza 3, a poprowadzi ją Grzegorz Sowa, przedsiębiorca, który nie chce płacić na ZUS i aktywnie walczy o poszanowanie obywatelskiego prawa własności.

Tego samego dnia (czwartek, 19.09.2013r.) o godz. 18:00, do sali bankietowej Hotelu „Hetman” przy ul. Warszawskiej 133, Janusz Korwin-Mikke i Grzegorz Sowa zapraszają na spotkanie poświęcone Mieszkańcom Siedlec, a w szczególności naszym Przedsiębiorcom.

WSTĘP WOLNY
Chętnych do zapoznania się z postulatami na rzecz uwolnienia polskiej gospodarki i naprawy życia publicznego w Polsce i w Siedlcach, do zadawania pytań naszym Gościom, oraz wszystkich chcących połączyć swoje siły z ludźmi działającymi na rzecz przyszłości naszego miasta i kraju – gorąco zapraszamy do udziału!


Grzegorz Sowa – stowarzyszenie Normalny Kraj
Janusz Korwin-Mikke – Prezes Kongresu Nowej Prawicy
Paweł Wyrzykowski – Prezes Kongresu Nowej Prawicy w Siedlcach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.