2 września 2014

Lech Kaczyński powieszony jak skazaniec w centrum Siedlec

Saddam Hussein? Nie, to Lech Kaczyński w centrum Siedlec. Najbardziej kontrowersyjny pomnik w mieście wieszany jest w równie kontrowersyjny sposób. W sumie - takie symboliczne potraktowanie jego pomnika się mu należy - za Traktat Lizboński, za "3 mln mieszkań" i inne mniejsze lub większe przewinienia...
#dziensznura

3 komentarze:

 1. Napisałem komentarz na fc blogu Pawła Wyrzykowskiego, odnosząc się do słowa "szubrawca", którym nazwany został ś.p. prezydent Kaczyński. Komentarz został usunięty, a ja - zablokowany. Oto metody tego wojującego o prawdę młodego "idealisty".
  czy ten wpis też Pan wyrzuci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, Wojciech Wierusz, ten sam, który groził innemu użytkownikowi a potem sieje płacze naokoło.

   Usuń
 2. Ktoś o to zadbał, aby społeczeństwo niewiele umiało, NIEWIELE ROZUMIAŁO bo na takim można zrobić interes. I zrobiono, czego przykładem jest ten młody człowiek,który wypowiadając się w taki sposób o Św.pamięci Lechu Kaczyńskim jest tylko potwiedzeniem wspomnianej. ale jakże prawdziwej tezy. Narodzie obudź się, komu służysz ?????

  OdpowiedzUsuń

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.