13 marca 2015

"Szacunek" PiSu do Chrystusa

Oto, jaki widok mogą "podziwiać" kierowcy przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Siedlcach, gdzie często dochodzi do wypadków (stłuczek i wypadków ze skutkiem śmiertelnym) i nagle podniesiony poziom zdenerwowania może się do takowego przyczynić:Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania.
Nawet to, że ich kandydatem jest wnuk banderowcy i mąż żydówki.
Popierający aborcję i eutanazję.

PiS nie pierwszy raz pokazuje, że Boga i wiarę katolicką ma głęboko gdzieś.
A także patriotyzm.
zdj nr 2

Uprzedzając tłumaczenia - jakieś 100 metrów od tego miejsca (ul. Armii Krajowej) znajduje się biuro posła Tchórzewskiego gdzie codziennie przewijają się ludzie związani z PiS (ul. Świętojańska).
Deprecjonowanie święta największego dla nas, katolików.
Wstyd!

Żałuję, że nie mogę tego zerwać jako, że jest to materiał wyborczy, a ja jestem atakowany przy każdej okazji, ostatnio sąd oczyścił mnie z fałszywego zarzutu jakobym złamał Kodeks Wyborczy wobec KW PiS
Więcej tutaj

2 komentarze:

  1. I słusznie, bo to tylko plakat Jezusa ukrzyżowanego, a jak wiadomo przecież Jezus jest w niebie i zasiada po prawicy Ojca (choć PiS prawem i sprawiedliwością niewiele ma wspólnego). Takie krzyże z przybitym Chrystusem i figurki nie mają w tym świetle sensu i jest to bałwochwalstwo (Wj 20,3-4). Co więcej jest to obraza Boga i zaprzeczenie zbawienia przez Chrystusa, skoro sobie wisi na krzyżu, to ludzie sobie myślą, że skazany. Przecież w interesie szatana jest to aby głosić umarłego Chrystusa, że niby nie mógł zbawić ludzi. Jezus umarł nie skazany, ale by przyjąć na siebie nasze grzechy i je pokonać przez zmartwychstanie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W interesie szatana jest to, żeby zamiast Jezusa ludzie mieli bożków ziemskich.

      Usuń

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.