10 kwietnia 2016

Zapraszam na mojego Facebooka

W związku ze znacznym ułatwieniem zarówno dla autora jak i odbiorców w zakresie komunikacji, dodawania nowych treści, docierania do dużej liczby osób itp. zapraszam wszystkich Czytelników do śledzenia mojego bloga na Facebooku: www.facebook.com/WyrzykowskiBlog Dziękuję za wszystkie polubienia, komentarze i udostępnienia!

3 komentarze:

 1. link nie działa

  OdpowiedzUsuń
 2. Szanowni Państwo.

  Przepraszam najmocniej za pisanie nie na temat wpisu, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy któraś z telewizji myślała o zorganizowaniu debaty na temat osób niepełnosprawnych, w której uczestniczyłyby właśnie osoby niepełnosprawne (a nie, jak praktycznie zawsze, zdrowe garniaki)? Oczywiście, to tylko propozycja, absolutnie nie chcę nikomu nic narzucać. Jedynie myślę, że dobrze byłoby poznać w 'jednym miejscu' spojrzenia na te same kwestie niepełnosprawnych z rożnych opcji.

  Pewne informacje o niepełnosprawnych, którzy mogliby wziąć udział w tej debacie można znaleźć na portalu niepełnosprawni.pl. Można tam znaleźć profile kandydatów niepełnosprawnych do PE, samorządu, parlamentu RP, którzy startowali z list rożnych partii i KW (członków, sympatyków, itp.), oraz wypowiedzi tych lub innych osób w artykułach czy komentarzach do nich. Jeśli któraś z telewizji zdecydowałaby się na zorganizowanie takiej debaty, dużo ze startujących w minionych wyborach podało swoje dane kontaktowe na swoich oficjalnych profilach Facebookowych.
  1. Wybory do PE 2014 http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/183811 Alicja Tysiąc.
  2. Wybory samorządowe 2014 http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/205995;jsessionid=E9AAD908FA6E818F1607F09812F3E3A3 Tomasz Żuk-Chrzanowski.
  3. Wybory parlamentarne 2015 http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/281044;jsessionid=0FE43B2C79C7A1365793D594E628170E Damian Wojciech Dudała, Aleksander Janiak, Ligia Krajewska, Marcin Pruszko.

  Najlepiej byłoby, gdyby w debacie występowało po jednej osobie z każdej opcji: PO, Nowoczesna PL, PiS, SLD, PSL, Kukiz15, TR, KORWiN, itp. Od KORWiN polecam pana Tomasza Pawłowskiego, sympatyka tej partii z miejscowości Żary, który niemal co czwartek o 21:00 bierze udział w audycji SprawniWnet na antenie radia Wnet (link do archiwum audycji http://www.radiownet.pl/republikanie/misterx). Co prawda nie znalazłem jego danych kontaktowych, ale jakby co, to telewizja chcąca zrobić tę debatę może poprosić o nie przez maila sprawniwnet@gmail.com - a właściciele maila może je podadzą, lub przekażą p. Tomaszowi propozycję debaty. Proponowałbym na te dyskusję następujące tematy: (1) edukacja i integracja, (2) praca i samodzielne życie, (3) lecznictwo, (4) małżeństwo, (5) wypowiedzi pana Janusza Korwin-Mikkego o niepełnosprawnych (nawiasem mówiąc, wystąpił on 9 czerwca w audycji SprawniWnet http://www.radiownet.pl/publikacje/audycja-z-9-czerwca-2016-z-korwinem-mikke-o-przyjazni).

  Pozdrawiam serdecznie i zachęcam wszystkie telewizje do rozważenia zorganizowania tej debaty.
  Władysław

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, Facebook bez podania przyczyny, bez podawania przyczyny i bez możliwości odwołania się, usunął cały fanpage wraz ze wszystkimi polubieniami (6000 polubień głównie ze Wschodniego Mazowsza). Nie spotkałem się z podobnym przypadkiem. Jest to jawne złamanie własnego regulaminu i dowód na to, że Facebook to firma nierzetelna, której życzę rychłego upadku. Blogger nigdy nic mi nie usunął, ciekawą perspektywę rysuje również portal Steemit.com

  Dziękuję za lata spędzone wspólnie na Facebooku, jak ktoś jeszcze musi korzystać z tego portalu to zapraszam do polubienia strony zapasowej "Paweł Wyrzykowski ocenzurowany" https://www.facebook.com/WyrzykowskiP/

  OdpowiedzUsuń

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.