10 kwietnia 2016

Zapraszam na mojego Facebooka

W związku ze znacznym ułatwieniem zarówno dla autora jak i odbiorców w zakresie komunikacji, dodawania nowych treści, docierania do dużej liczby osób itp. zapraszam wszystkich Czytelników do śledzenia mojego bloga na Facebooku: www.facebook.com/WyrzykowskiBlog Dziękuję za wszystkie polubienia, komentarze i udostępnienia!

2 komentarze:

 1. link nie działa

  OdpowiedzUsuń
 2. Szanowni Państwo.

  Przepraszam najmocniej za pisanie nie na temat wpisu, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy któraś z telewizji myślała o zorganizowaniu debaty na temat osób niepełnosprawnych, w której uczestniczyłyby właśnie osoby niepełnosprawne (a nie, jak praktycznie zawsze, zdrowe garniaki)? Oczywiście, to tylko propozycja, absolutnie nie chcę nikomu nic narzucać. Jedynie myślę, że dobrze byłoby poznać w 'jednym miejscu' spojrzenia na te same kwestie niepełnosprawnych z rożnych opcji.

  Pewne informacje o niepełnosprawnych, którzy mogliby wziąć udział w tej debacie można znaleźć na portalu niepełnosprawni.pl. Można tam znaleźć profile kandydatów niepełnosprawnych do PE, samorządu, parlamentu RP, którzy startowali z list rożnych partii i KW (członków, sympatyków, itp.), oraz wypowiedzi tych lub innych osób w artykułach czy komentarzach do nich. Jeśli któraś z telewizji zdecydowałaby się na zorganizowanie takiej debaty, dużo ze startujących w minionych wyborach podało swoje dane kontaktowe na swoich oficjalnych profilach Facebookowych.
  1. Wybory do PE 2014 http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/183811 Alicja Tysiąc.
  2. Wybory samorządowe 2014 http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/205995;jsessionid=E9AAD908FA6E818F1607F09812F3E3A3 Tomasz Żuk-Chrzanowski.
  3. Wybory parlamentarne 2015 http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/281044;jsessionid=0FE43B2C79C7A1365793D594E628170E Damian Wojciech Dudała, Aleksander Janiak, Ligia Krajewska, Marcin Pruszko.

  Najlepiej byłoby, gdyby w debacie występowało po jednej osobie z każdej opcji: PO, Nowoczesna PL, PiS, SLD, PSL, Kukiz15, TR, KORWiN, itp. Od KORWiN polecam pana Tomasza Pawłowskiego, sympatyka tej partii z miejscowości Żary, który niemal co czwartek o 21:00 bierze udział w audycji SprawniWnet na antenie radia Wnet (link do archiwum audycji http://www.radiownet.pl/republikanie/misterx). Co prawda nie znalazłem jego danych kontaktowych, ale jakby co, to telewizja chcąca zrobić tę debatę może poprosić o nie przez maila sprawniwnet@gmail.com - a właściciele maila może je podadzą, lub przekażą p. Tomaszowi propozycję debaty. Proponowałbym na te dyskusję następujące tematy: (1) edukacja i integracja, (2) praca i samodzielne życie, (3) lecznictwo, (4) małżeństwo, (5) wypowiedzi pana Janusza Korwin-Mikkego o niepełnosprawnych (nawiasem mówiąc, wystąpił on 9 czerwca w audycji SprawniWnet http://www.radiownet.pl/publikacje/audycja-z-9-czerwca-2016-z-korwinem-mikke-o-przyjazni).

  Pozdrawiam serdecznie i zachęcam wszystkie telewizje do rozważenia zorganizowania tej debaty.
  Władysław

  OdpowiedzUsuń

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.