5 czerwca 2012

Marsz przeszedł przez Siedlce :-)

Fajna relacja z Marszu: KLIK

W niedzielę przez Siedlce przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny, który liczył ok. 1400 osób. Zakończył się na amfiteatrze, gdzie na uczestników czekało kilka tysięcy ludzi, a poza tym również kiełbaski z grilla, liczne atrakcje dla dzieci (rzadko widuje się takie natężenie atrakcji w naszym mieście) i wszelkie inne urozmaicenia. Jestem bardzo zadowolony z pracy włożonej w organizację Marszu i widzę, że w 49 miastach Polski narodziła się nowa tradycja :)


Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł przez centrum Siedlec


Warto zaznaczyć, że dzień wcześniej przez Warszawę przeszła parada tolerasistów w liczbie ok. 5000. Podobnie jak w przypadku zebranych podpisów (30.000 dla feministek vs 600.000 dla obrońców życia), w tych 49 miastach Polski było nas ok. 160 razy więcej (nie spłynęły jeszcze dokładne dane z 18 miast, a już teraz, z 41 miast wyliczono razem 60000 ludzi), niż eksponujących się zboczeńców szpecących ulice Warszawy - z czego w samej Warszawie 2 razy więcej. Mimo to, główne media nadal forsują wywrotowe środowiska. Geje są więc dla nich tylko narzędziem - i jeszcze się z tego cieszą...

Wracając, Marsz dla Życia i Rodziny w Siedlcach został przez niektórych nazwany marszem fanatyków i PiSowców. Aż mnie ciarki przechodzą, kiedy przypomnę sobie tych fanatyków w dziecięcych wózkach. Zarówno ja, jak i ludzie organizujący Marsz nic wspólnego z PiSem nie mają (ani z PO, SLD, Palikotem czy PSL...). Niektórzy są wręcz otwarcie im przeciwni... zresztą żaden socjalista nie ośmieli się na realizację hasła "Niskie podatki dla ojca i matki" i rezygnacji z zabawy w inżyniera społeczeństwa - niejako przywłaszczania sobie roli Boga w mieszaniu się do nadanej przez Niego wolnej woli ludziom. Spotkaliśmy się więc z typową dla lewicowych bojowników internetowych taktyką szufladkowania tych, z którymi się nie zgadzają. Dzięki naszej czujności nie udało im się to. Nawet mimo - szybko stłumionej - próby wywieszenia swoich oznaczeń partyjnych przez jedną z partii, udało się nam zapewnić apolityczność całego wydarzenia... podobnie jak np. z protestami przeciwko ACTA i wieloma innymi inicjatywami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W komentarzach na moim blogu panuje wolność słowa. Nie moderuję ich, chyba, że zawierają spam. Każdy może napisać szczerze to, co myśli.
Proszę przy tym o poszanowanie netykiety.